درباره ما - صرافی مهیار

  1. صرافی مهیار
  2. درباره ما - صرافی مهیار

صرافی مهیار، نامی آشنا، سابقه درخشان

صرافی مهیار که در ونکوور کانادا واقع است در سال ۲۰۱۲ به صورت رسمی فعالیت خود را جهت تبادل ارز و خرید و فروش فلزات گران قیمت با تیم کاملا مجرب آغاز کرد. با حمایت شما مشتریان گرامی تا امروز می توانیم با افتخار بگویم انتقال ارز از هر نقطه جهان اصلی ترین فعالیت ماست.

تیم صرافی مهیار ونکوور کانادا با اتکا بر امن ترین سیستم های انتقال ارز به جهت ممنوعیت شما مشتریان گرامی در کنار شماست. میزان و مقدار معاملات شما مهم نیست، در صرافی مهیار افتخار می کنیم که به مشتریانمان بهترین خدمات و قیمت ها را ارائه می دهیم.

شما بدون پرداخت هزینه انتقال و همچنین قیمتی قابل رقابت با بانکها و رقبا می توانید یک انتقال آسوده داشته باشید.

همچنین ما متعهد هستیم تا مشتریان خود را با مشاوره و پشتیبانی مورد نیاز به اطمینان برسانیم که پول خود را در صرافی مهیار (ونکوور کانادا) به بهترین قیمت و در سریعترین زمان انتقال بدهند.با صرافی مهیار تجربه 


مجوز رسمی از اداره فینترک


با اعتماد شروع کنید.


فینترک: مرکز تجزیه و تحلیل معاملات مالی و گزارش کانادا (FINTRAC) واحد هوش مالی کانادا است.
وظیفه آن تسهیل در شناسایی وجلوگیری از پولشویی است. شماره مجوز : ۳۹۹۵۷۸۴۱۴ https://www.fintrac-canafe.gc.ca
BBB’s Vision: مشاغل مطمن که خریداران و فروشندگان به یکدیگر اعتماد دارند.
در این سامانه می توان لیست مشاغلی که مورد اعتماد هستند و فعالیت قانونی دارند را بصورت کامل مشاهده کرد.صرافی مهیار (شماره مجوز: ۱۴۹۱۲۰) در راستای ارائه خدمات ارزی ارتباط مالی مستحکمی بین ایران و کانادا و ترکیه را فراهم کرده است.
 برای سهولت و امنیت نقل و انتقالات مالی ایرانیان ساکن کانادا، یا افرادی که قصد اقامت، ادامه تحصیل یا سرمایه گذاری در کانادا وترکیه را دارند بوجود آورده و این ضرورت را جز رئوس اصلی کاری خود قرار داده است.

هر سوالی دارید تماس بگیرید