حواله دلار کانادا

  1. صرافی مهیار
  2. حواله دلار کانادا

حواله دلار کانادا

اکثر شما که در حال خواندن این نوشته هستید نام کشور کانادا را شنیده اید و شاید حواله دلار کانادا یکی از مهمترین دغدغه های شما بدلیل وجود تحریم ها باشد. هم اکنون به دلیل این مشکل تحریم تنها پل ارتباطی بین ایران و کانادا صرافی ها هستند. 

ارسال پول به کانادا

کانادا به یقین یکی از پرمخاطب ترین و از جمله کشورهایی است که ایرانیان زیادی در آنجا میزبانی می شوند و هر ساله تعداد زیادی مهاجر، دانشجو به این کشور نقل مکان می کنند و حتما با مشکل حواله پول یا دلار از کانادا به ایران یا از ایران به کانادا را دارند. صرافی مهیار یکی از صرافی هایی است که با تجربه زیاد در این کار می تواند در حواله کردن دلار به کانادا و بلعکس شما را کمک کند.

صرافی مهیار با بهره گیری از پرسنل مجرب و سال ها تجربه در زمینه حواله دلار کانادا و دارا بودن مجموعه ی متنوعی از خدمات ارزی از جمله: ارسال حواله بانکی به کانادا، حواله اکسپرس یا تحویل فوری و نقدی کانادا، انتقال پول از کانادا به ایران و… همواره سعی کرده است که مشتریان خود بهترین خدمات را ارائه کند.
خدمات حواله دلار به کشور کانادا

برای ارسال حواله به کانادا از طریق سیستم بانکی  به داشتن اطلاعاتی از قبیل شماره حساب، نام و آدرس بانک و کد سوئیفت بانک گیرنده و شماره ترانزیت بانک مقصد نیاز است. مبلغ شما در مدت زمان کوتاهدر بستری مورد اعتماد و دقیق و با کمترین نرخ کارمزد مستقیماً به حساب بانکی دریافت کننده حواله واریز می گردد.

به چه بانک هایی میتوان حواله دلار کاندا را انجام داد ؟

به کلیه بانک ها امکان ارسال حواله دلار کاندا به صورت سوئیفت وجود دارد از بانک های مطرح کانادا میتوان به :

  • TD BANK
  • ROYAL BANK OF CANADA
  • SCOTIA
  • BANK OF MONTREAL

اشاره کرد .

اطلاعات مورد نیاز برای ارسال حواله دلار کانادا؟

شما برای ارسال پول به حساب کانادا نیاز به مشخصات زیر را دارید که به آنها اشاره شده است:

  • نام بانک و سوئیفت کد
  • شماره حساب بانکی
  • نام صاحب حساب

به چه روشی می توان حواله دلار دانشجویی انجام داد؟

شما برای ارسال پول به دانشگاه نیاز دارید که کلیه مشخصات حساب بانکی دانشگاه را داشته باشید و همینطور علاوه بر ارسال مشخصات بانکی شماره دانشجویی اعلام شود تا این شماره در قسمت توضیحات حواله درج شود .

چگونه میتوان حواله به حساب شخصی انجام داد ؟

انتقال پول به حساب شخصی ایرانی و خارجی به بانک های مختلف قابل انجام میباشد لازم میباشد از صحت مشخصات حساب خود و فعال بودن حساب قبل از ارسال پول اطمینان حاصل فرمائید .

 

انواع روش حواله دلار کاندا

شما برای حواله دلار به کانادا می توانید به چند روش زیر اشاره کرد:

حواله سوئیفت: یکی از روشهای مطمئن حواله بانکی سوئیفت می باشد که شما می توانید مبلغ مورد نظر خودتون رو در زمان کوتاهی به حساب بانکی دریافت کننده واریز کنید.

حواله وسترن یونیون: در این روش شما می توانید هر میزان و هر نوع ارزی را بدون نیاز به داشتن حساب بانکی در کوتاهترین زمان انتقال دهید.

حواله مانی گرام: یکی دیگر از روشهای حواله دلار کانادا مانی گرام می باشد که با تفاوت جزئی مشابه وسترن یونیون است.

هر سوالی دارید تماس بگیرید