حواله بانکی کانادا - صرافی مهیار

 1. صرافی مهیار
 2. وبلاگ
 3. حواله دلار
 4. حواله بانکی کانادا - صرافی مهیار
عکس حواله بانکی کانادا - صرافی مهیار
صرافی مهیار 2 سال پیش حواله دلار

حواله بانکی کانادا - صرافی مهیار


حواله بانکی کانادا

شما با دانستن معیارهای تعیین نرخ حواله ها می توانید به سادگی کمترین نرخ حواله دلار کانادا را شناسایی کرده و از آن برای رونق تجارت خود استفاده کنید. اما ابتدا باید بدانیم که حواله ی بانکی چگونه است.


حواله بانکی

حواله ی بانکی یا همان دلار حواله ای (Payment order) امکانی هست که افراد به راحتی می توانند با ارسال حواله ی بانکی به تمام نقاط جهان با یکدیگر تبادلات ارزی داشته باشند.


روش های انتقال پول

روش (Telegraphic Transfer) :در این روش انتقال پول از طریق شبکه سویفت به صورت سریع در وجه شخص یا شرکت انجام می گیرد.

روش (Demand Draf): در این روش انتقال حواله بانکی در زمان مشخصی در آینده صورت خواهد گرفت.


انواع حواله های ارزی مهم

حواله پی پال: این نوع حواله در سال 1998 در کشور آمریکا تاسیس شد و در حال حاضر بیش از 170 میلیون عضو دارد. حواله پی پال در بستر اینترنت و به صورت لحظه ای ارز را انتقال می دهد که شما می توانید تا سقف 1000 دلار خرید یا انتقال را انجام دهید.


حواله وسترن یونیون: این نوع حواله در سال 1856 در کشور آمریکا شروع به کار کرد و یکی از محبوب ترین سرویس های انتقال بین المللی ارز است که در 185 شعبه در سراسر جهان دارد. شما در این روش در سریعترین زمان ممکن می توانید مبلغ مورد نظر خود را با یکی از شعبه های وستر یونیون انتقال یا دریافت کنید.


حواله مانی گرام: در این روش که بسیار شبیه وسترن یونیون است شما می توانید با پرداخت کارمزد کمتری نسبت به روش قبلی وجه خود را انتقال یا دریافت کنید.


حواله وب مانی: این نوع روش مانند پی پال که در کشور روسیه شروع بکار کرد و هم اکنون بیش از 32 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. در این روش شما نیازی به افتتاح حساب ندارید چون این سرویس از یک کیف پول دیجیتال با قابلیت رهگیری برای مبادلات ارزی خود استفاده می کند.


مشخص کردن نرخ حواله بانکی

برای تعیین نرخ حواله بانکی باید به چندین مساله از جمله فصل های مختلف سال توجه داشت زیرا در فصل های مختلف سال حواله های ارزی نرخ های متفاوتی دارند.

همچنین کشورهایی که قرار است حواله ی ارزی بین آنها مبادله شود در تعیین قیمت آنها تاثیر بسزایی دارد به طور مثال اگر کشورهایی که قرار است بین آنها مبادله شود در تحریم باشند نرخ حواله ارزی افزایش خواهد یافت.


دسترسی به کمترین نرخ حواله ارزی

با توجه به نوسانات قیمت دسترسی به کمترین نرخ کار آسانی نیست و در این میان یکسری شرکت ها هستند که پیشنهاداتی در مورد کمترین نرخ در اختیار عموم قرار می دهند.

 اما باید در این مورد باید اعتبار این شرکت ها مورد بررسی قرار گیرد زیرا بعضی شرکت ها از عدم دانش بعضی از افراد سوء استفاده خواهند کرد.

 شما باید با دسترسی به آرشیو نرخ حواله های ارزی در سایت ها و شرکت های مهم می توانید نرخ دلار آمریکا، یورو، پوند انگلیس، دلار کانادا، درهم امارات، کرون سوئد و نروژ، ین ژاپن، لیر ترکیه، ریال عربستان، یوان چین، دینار عراق، رینگیت مالزی و بت تایلند را به سادگی مورد بررسی قرار دهید.

امتیاز مطلب (3)
 • rating star
 • rating star
 • rating star
 • rating star
 • rating star

شما هنوز امتیاز نداده اید.

مطلب را به اشتراک بگذارید
 • اشتراک گذاری در واتساپ
 • اشتراک گذاری در تلگرام
 • اشتراک گذاری در فیسبوک
 • اشتراک گذاری در لینکدین
نظرتان را به اشتراک بگذارید

نظر شما تاثیر 100% در بهبود و پیشرفت مطالب دیگر خواهد داشت، همچنین نظر شما می تواند برای کاربران دیگر مفید واقع شود.

هر سوالی دارید تماس بگیرید