1. در صورت کسر کارمزد توسط بانک واسطه یا مقصد، مسولیتی متوجه این شرکت نمی باشد.
 2. مسئولیت هر گونه اشتباه درپرکردن فرم های ارسال حواله که منجر به واریز پول به حساب غیر، برگشت پول از طریق بانک، تاخیر در پرداخت پول شود صرفا به عهده ارسال کننده حواله می باشد.
 3. در صورت مسدود شدن پول در بانک گیرنده ، مسولیتی متوجه صرافی نمی باشد.
 4. پس ار ارسال جواله وسترن یونیون توسط این شرکت، در صورتی که گیرنده حواله بنا به مشکلات حقوقی و یا قوانین داخلی کشور گیرنده موفق به دریافت وجه نشود هیچ گونه مسئولیتی متوجه این شرکت نمی باشد.
  ارسال حواله به مقاصد کشورهای تحریمی (از جمله رژیم صهیونیستی) مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، امکان پذیر نمی باشد.
 5. مبنای محاسبه زمان پرداخت حواله از زمان اعلام واریز وجه به صرافی می باشد و زمان واریز وجه به حساب صرافی مبنای محاسبه نمی باشد.
 6. صرافی مهیار تنها در صورت دریافت مبلغ کامل حواله، نسبت به ارسال آن اقدام میکند. در صورت تاخیر در پرداخت به صرافی مهیار بعد از ساعات اداری صرافی ، حواله در روز کاری بعد و مطابق با نرخ روز بعد محاسبه می گردد.
 7. صرافی نسبت به قبول یا رد هر گونه حواله مختار می باشد.
 8. در صورت بروز هر گونه سو تفاهم، ملاک قضاوت اصل فیش پرداختی، فرمهای الکترونیکی پر شده از وبسایت صرافی و آرشیو نرخ ارز می باشد.
 9. صرافی مهیار شعبه ای غیر از آنچه در وب سایت رسمی این شرکت درج شده ندارد.
 10. کلیه اطلاعات مشتری چه در مبدا و چه در مقصد بصورت محرمانه می باشند.
 11. صرافی مهیار از پذیرش هر گونه پول نقد و یا چک پول معذور می باشد و تمامی پرداختها در ایران می بایست به حساب های صرافی صورت پذیرد.
 12. تعطیلی های صرافی مطابق با تعطیلات رسمی ایران و کانادا می باشد.
 13. چنانچه حواله به هر دليل توسط بانك مقصد برگشت بخورد، ملاك تسويه ريالي با مشتري، صرفا ارز وارده بر مبناي نرخ خريد مي باشد. بديهي است ريال پرداخت شده مشتري به اين شركت مبناي محاسبه نمي باشد.

نکات امنیتی:

 • در نگهداری فیش بانکی خود دقت کافی بعمل آورید چرا که مبنای اختصاص مبلغ واریزی به فرد دریافت کننده حواله ، شماره 6 رقمی فیش پرداختی، رقم پرداختی و نام بانک می باشد.
 • حتما فرم الکترونیکی واریز حواله را پر کنید.
 • چنانچه فرد گیرنده حواله دارای شماره حساب نمی باشد می توانید از حواله بنام فرد استفاده کنید. از معرفی شخص ثالث جهت دریافت مبلغ خودداری کنید.
 • قبل از انجام پرداخت الکترونیک، فایل راهنمای پرداخت الکترونیک را مطالعه بفرمایید.
 • هنگام پرداخت وجه به حسابهای این صرافی، نام صاحب حساب را حتما با مندرجات وبسایت صرافی تطبیق فرمایید.