قیمت طلا و سکه در دومین روز هفته نزولی شد. دلار امروز به کریدور ۵۰ هزار تومانی برگشت و همین موضوع باعث افت نیم میلیون تومانی سکه امامی شد و به این ترتیب، سکه‌های سنگین به کانال پایین‌تر برگشتند.

قیمت طلا و سکه در دومین روز هفته نزولی شد. دلار امروز به کریدور ۵۰ هزار تومانی برگشت و همین موضوع باعث افت نیم میلیون تومانی سکه امامی شد و به این ترتیب، سکه‌های سنگین به کانال پایین‌تر برگشتند.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا و سکه امروز با روند کاهشی بازگشایی شد. افت هزار تومانی قیمت دلار، قیمت قطعات سکه را با کاهش ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومانی همراه کرد. برخی معامله‌گران، حراج ربع‌ سکه و شمش‌های طلا را در ایجاد روند نزولی بازار طلا موثر می‌دانند.

گفتنی است امروز بازارهای جهانی در تعطیلات پایان هفته قرار دارند و انس جهانی طلا در منطقه ۲۱۷۹ دلاری ثابت است.

سکه امامی 500 هزار تومان ارزان شد

سکه امامی امروز یکشنبه ۲۰ اسفند با افت ۵۷۰ هزار تومانی به کانال ۳۶ میلیونی برگشت و با قیمت ۳۶ میلیون ۶۸۴ هزار تومان در حال معامله است. سکه‌ بهار با کاهش ۳۳۵ هزار تومانی کانال ۳۵ میلیونی را از دست داد و در حال حاضر روی قیمت ۳۴ میلیون و ۶۹۰ هزار تومانی ایستاده است.

گفتنی است امروز نیم‌سکه و ربع سکه به ترتیب با کاهش ۲۵۰ و ۳۵۰ هزار تومانی با قیمت ۲۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و ۱۳ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان در حال معامله هستند. سکه گرمی نیز با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی در کانال ۶ میلیون تومانی عقب‌نشینی کرد و در لحظه نگارش این گزارش با قیمت ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.

حباب سکه بهار در روند نزولی قیمت، رشد کرد

قیمت طلا در لحظه نگارش این گزارش کاهشی است. هر مثقال طلای ۱۸ عیار ۱۸۱ هزار تومان ارزان شد و با رقم ۱۳ میلیون ۱۰۴ هزار تومان در حال معامله است. هر گرم طلای ۱۸ عیار با کاهش ۴۶ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۱۹۱ هزار تومانی ایستاده است. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۶۳ هزار تومان در حال معامله است.
حباب سکه روز یکشنبه غیر از سکه بهار در سایر قطعات در روند نزولی قرار گرفت. حباب سکه‌‌ امامی ۵۴ هزار تومان، نیم‌سکه پنج هزار تومان، ربع سکه ۲۲۸ هزار تومان و سکه گرمی ۱۳۹ هزار تومان کاهش دارد. حباب سکه بهار ۲۰۵ هزار تومان بیشتر شد. منبع

نوشتهٔ پیشین
قیمت دلار امروز ۲۰ اسفند ۱۴۰۲
نوشتهٔ بعدی
پیش بینی قیمت دلار ۲۱ اسفند ۱۴۰۲

مطالب مرتبط